| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest 1roll/lot1.0/1.2/1.5mm Black Latex Rubber Thread Elastic Cotton Covered Cord For String Beading Bracelet Necklace Jewelry Making. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : 1roll/lot1.0/1.2/1.5mm Black Latex Rubber Thread Elastic Cotton Covered Cord For String Beading Bracelet Necklace Jewelry Making Big Discount Price !! 1roll/lot1.0/1.2/1.5mm Black Latex Rubber Thread Elastic Cotton Covered Cord For String Beading Bracelet Necklace Jewelry Making. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find1roll/lot1.0/1.2/1.5mm Black Latex Rubber Thread Elastic Cotton Covered Cord For String Beading Bracelet Necklace Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 1roll/lot1.0/1.2/1.5mm Black Latex Rubber Thread Elastic Cotton Covered Cord For String Beading Bracelet Necklace Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Jewelry Findings |
| Brand Name | holly lights |
| Material | Rubber |
| Size | dia 1.0mm/1.2mm/1.5mm tree size |
| Jewelry Findings Type | Cords |
| Item Diameter | 0.1 |
| Item Length | 10000 |
| Item Weight | 150 |
| Item Width | 0.1 |
| Item Height | 10000 |
| Product Features | High Quality,Cotton covered latex rubber,Elastic,Strong |
| Model Number | FM-1069 |
| Packing | 1 roll/lots |
| Size | dia1.0mm L100m, dia1.2mm L100m,dia1.5mm L45m |
| Size inch | dia0.039in,L3937in,dia0.047in L3937in,dia0.059in L1772in |
| Material | cotton covered latex rubber thread cord |
| Feature | high quality,good stretchy,strong,closely,commonly used |
| Item Shape | round shape |
| color | red,coffee,black, |
| Using | diy string beading to necklace,bracelet jewelry arts and crafts making |
| More Using | handmade weaving bracelet,crochet unique handcrafts |
| Price | wholesale price |
