| Description |
|---|
Best Match item Available. Cool AAA + Synthesis Crystal White Finished Beads For Jewelry Making Crystal Glass Stone Beads DIY Bracelet 4. 6. 8. 10.12mm. Assessment your cheap price with finest price online store. Find your better price product with trust store Buying online. Document Review : AAA + Synthesis Crystal White Finished Beads For Jewelry Making Crystal Glass Stone Beads DIY Bracelet 4. 6. 8. 10.12mm Buy Price !! AAA + Synthesis Crystal White Finished Beads For Jewelry Making Crystal Glass Stone Beads DIY Bracelet 4. 6. 8. 10.12mm. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findAAA + Synthesis Crystal White Finished Beads For Jewelry Making Crystal Glass Stone Beads DIY Bracelet 4. 6. 8. 10.12mmwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on AAA + Synthesis Crystal White Finished Beads For Jewelry Making Crystal Glass Stone Beads DIY Bracelet 4. 6. 8. 10.12mm Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Material | Crystal |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 66g |
| Type | Pearl Powder |
| Texture Of Material | Citrine |
| Processing Technology | Grinding And Polishing |
| Product Shape | Bead |
| Colour | 4mm/ Bar, 6mm/, 8mm/, 10mm/, 12mm/, 14mm/, 16mm/,, 18mm/, 20mm/ |
| Item Diameter | 4--12mm |
