| Description |
|---|
Big Discount Product Available. Hot Baby Hand Crystal Beads Fit Pandora Bracelet Snake Chain Necklace DIY Accessories Big Hole Silver Heart Beads Charms. Evaluation your cheap price with finest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Baby Hand Crystal Beads Fit Pandora Bracelet Snake Chain Necklace DIY Accessories Big Hole Silver Heart Beads Charms Super Deals Price !! Baby Hand Crystal Beads Fit Pandora Bracelet Snake Chain Necklace DIY Accessories Big Hole Silver Heart Beads Charms. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findBaby Hand Crystal Beads Fit Pandora Bracelet Snake Chain Necklace DIY Accessories Big Hole Silver Heart Beads Charmswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Baby Hand Crystal Beads Fit Pandora Bracelet Snake Chain Necklace DIY Accessories Big Hole Silver Heart Beads Charms Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | AZIZ BEKKAOUI |
| Material | Semi-precious Stone |
| Outer Diameter | about 10*10mm |
| Item Shape | Heart Shape |
| Item Weight | about 0.002-0.005kg |
| Model Number | heart-shape beads |
| Fine or Fashion: | fashion women jewelry |
| style | diy crystal beads fit pandora bracelet |
| style 2 | Famous brand european style |
| design | cute hand pattern beads / heart shape charms |
| design 2 | luxury CZ diamond purple heart bead |
| design 3 | blue pink rhinestone heart charms |
| feature | Lead, Nickel, Cadmium free |
| Type 2 | big hole diy beads fit bracelet necklace |
| Occasion | valentine's gift ,birthday gift ,friends gift ,women's gift,girlfriend |
| Item Diameter | about 1.0*1.0cm |
