| Description |
|---|
Big Discount Product Available. Hot Hot 1pc Silver Bead Charm European Love Heart Clover Girl Castle Family Fashion Bead Fit Pandora Bracelet Necklace. Evaluation your cheap price with finest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Hot 1pc Silver Bead Charm European Love Heart Clover Girl Castle Family Fashion Bead Fit Pandora Bracelet Necklace Super Deals Price !! Hot 1pc Silver Bead Charm European Love Heart Clover Girl Castle Family Fashion Bead Fit Pandora Bracelet Necklace. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findHot 1pc Silver Bead Charm European Love Heart Clover Girl Castle Family Fashion Bead Fit Pandora Bracelet Necklacewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Hot 1pc Silver Bead Charm European Love Heart Clover Girl Castle Family Fashion Bead Fit Pandora Bracelet Necklace Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Couqcy |
| Model Number | 002 |
| Item Shape | Radiant Shape |
| Outer Diameter | 14mm |
| Material | Metal |
| Item Weight | 2.0g |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 1cm |
| Outer Diameter | 1cm |
