| Description |
|---|
Big Discount Product Available. Hot Metal Antique Gold Silver Tibetan Spacer Beads Hole 4mm For Jewelry Making Bracelet. Evaluation your cheap price with finest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Metal Antique Gold Silver Tibetan Spacer Beads Hole 4mm For Jewelry Making Bracelet Super Deals Price !! Metal Antique Gold Silver Tibetan Spacer Beads Hole 4mm For Jewelry Making Bracelet. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findMetal Antique Gold Silver Tibetan Spacer Beads Hole 4mm For Jewelry Making Braceletwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Metal Antique Gold Silver Tibetan Spacer Beads Hole 4mm For Jewelry Making Bracelet Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | ILOVEDIY |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 8mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 80g |
| Model Number | A001 |
| Material | Tibetan Silver (lead and nickel free) |
| Bead Size | 8x6mm, Inner size 4mm |
| Color to choose | Antique Silver, Antique Gold, Mixed |
| Quantity | 10pcs/20pcs in bulk |
| Beads type | Spacer Beads |
| Used for | Spacer beads for DIY jewelry making |
| Item Diameter | 8mm |
