| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest Jewelry Silver Plated Bead Charm European Four Leaves Clover DIY Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Jewelry B44. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : Jewelry Silver Plated Bead Charm European Four Leaves Clover DIY Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Jewelry B44 Big Discount Price !! Jewelry Silver Plated Bead Charm European Four Leaves Clover DIY Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Jewelry B44. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findJewelry Silver Plated Bead Charm European Four Leaves Clover DIY Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Jewelry B44with probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Jewelry Silver Plated Bead Charm European Four Leaves Clover DIY Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Jewelry B44 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 4 |
| Model Number | B44 |
| Item Shape | Radiant Shape |
| Material | Metal |
| Brand Name | jclowsexy |
| Material | Alloy ,Silver Plated |
| Function | Snake Chain DIY Bracelets & Bangles |
| Hole Size | 4.5mm |
| Item Diameter | 3x1cm |
| Shape | Four Leaves Clover |
| Outer Diameter | 3x1cm |
