| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers Aaa Chips Orange Moon Stone Shape Natural Stone Beads For Jewelry Making Diy Crystal Bracelet Gravel Loose Beads Strand 34''. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : Aaa Chips Orange Moon Stone Shape Natural Stone Beads For Jewelry Making Diy Crystal Bracelet Gravel Loose Beads Strand 34'' Great Price !! Aaa Chips Orange Moon Stone Shape Natural Stone Beads For Jewelry Making Diy Crystal Bracelet Gravel Loose Beads Strand 34''. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findAaa Chips Orange Moon Stone Shape Natural Stone Beads For Jewelry Making Diy Crystal Bracelet Gravel Loose Beads Strand 34''with probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Aaa Chips Orange Moon Stone Shape Natural Stone Beads For Jewelry Making Diy Crystal Bracelet Gravel Loose Beads Strand 34'' Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Material | Stone |
| Outer Diameter | 5mm-8mm |
| Item Shape | Marquise Shape |
| Item Weight | 0.07kg |
| Model Number | orange moon stone |
| color | as picture show |
| hole size | 1mm |
| outside size | 5mm-8mm |
| Material | orange moon stone |
| use | for jewelry making |
| strand length | 87cm/34'' |
| Quantity | 200-220pcs |
| weight | 60-80g |
| Application | DIY necklace Bracelet |
| Item Diameter | hole 1mm |
