| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers Approx.65pcs/pack Dia 1x0.6cm Jewelry Making Findings Natural Blue Turquoise Beads DIY Bracelet Necklace Loose Stones F1200. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : Approx.65pcs/pack Dia 1x0.6cm Jewelry Making Findings Natural Blue Turquoise Beads DIY Bracelet Necklace Loose Stones F1200 Great Price !! Approx.65pcs/pack Dia 1x0.6cm Jewelry Making Findings Natural Blue Turquoise Beads DIY Bracelet Necklace Loose Stones F1200. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findApprox.65pcs/pack Dia 1x0.6cm Jewelry Making Findings Natural Blue Turquoise Beads DIY Bracelet Necklace Loose Stones F1200with probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Approx.65pcs/pack Dia 1x0.6cm Jewelry Making Findings Natural Blue Turquoise Beads DIY Bracelet Necklace Loose Stones F1200 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Xinyao |
| Material | Semi-precious Stone |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 36.4g |
| Model Number | turquoise beads |
| Material | natural turquoise |
| Use | DIY jewelry( bracelet earrings ,necklace ) |
| Hole | 2mm |
| Color | blue |
| Shape | oblate design |
| Turquoise Dia | 0.1cm |
| Thickness | 0.6cm |
| is_customized | Yes |
