| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers Brass Metal Charm Beads Round Gold Micro Pave Exquisite Clear Cubic Zirconia Jewelry Beads For Bracelets Necklace Making. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : Brass Metal Charm Beads Round Gold Micro Pave Exquisite Clear Cubic Zirconia Jewelry Beads For Bracelets Necklace Making Great Price !! Brass Metal Charm Beads Round Gold Micro Pave Exquisite Clear Cubic Zirconia Jewelry Beads For Bracelets Necklace Making. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findBrass Metal Charm Beads Round Gold Micro Pave Exquisite Clear Cubic Zirconia Jewelry Beads For Bracelets Necklace Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Brass Metal Charm Beads Round Gold Micro Pave Exquisite Clear Cubic Zirconia Jewelry Beads For Bracelets Necklace Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Model Number | PZ0056 |
| Item Weight | 2.6g |
| Material | Metal |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | Brass+Zircon |
| Plating | Gold/White Gold/Rose Gold |
| Free Shipping | By China Ordinarily Post Air Mail Can't tracking |
| Style | Micro Pave CZ Bead |
| Craft | Micro-Insert |
| Other Product | CZ jewelry |
| Hole Size | 4.7mm |
| Bead Size | 11*9mm |
