| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers WAYA Unique Silver Beads Family Hearts European Charms Bead Fit Snake Chain Bracelet Bangle DIY Jewelry Making. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : WAYA Unique Silver Beads Family Hearts European Charms Bead Fit Snake Chain Bracelet Bangle DIY Jewelry Making Great Price !! WAYA Unique Silver Beads Family Hearts European Charms Bead Fit Snake Chain Bracelet Bangle DIY Jewelry Making. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findWAYA Unique Silver Beads Family Hearts European Charms Bead Fit Snake Chain Bracelet Bangle DIY Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on WAYA Unique Silver Beads Family Hearts European Charms Bead Fit Snake Chain Bracelet Bangle DIY Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | WAYA |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 10mm |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Item Weight | 4g |
| Model Number | WAYA |
| Metals Type | Silver |
| Color | Silver |
| is_customized | Yes |
| Outer Diameter | 10mm |
