| Description |
|---|
Promo Product Available. Great Aircraft Pattern Box Pendant Charm DIY Beads Fits Pandora Charm&Bracelet Plated Silver Jewelry For Women Gift. Evaluate your cheap price with best worth online store. Get your very best price product with trust store Shopping online. Content Review : Aircraft Pattern Box Pendant Charm DIY Beads Fits Pandora Charm&Bracelet Plated Silver Jewelry For Women Gift Cool Price !! Aircraft Pattern Box Pendant Charm DIY Beads Fits Pandora Charm&Bracelet Plated Silver Jewelry For Women Gift. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findAircraft Pattern Box Pendant Charm DIY Beads Fits Pandora Charm&Bracelet Plated Silver Jewelry For Women Giftwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Aircraft Pattern Box Pendant Charm DIY Beads Fits Pandora Charm&Bracelet Plated Silver Jewelry For Women Gift Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand Name | Couqcy |
| Material | Metal |
| Item Shape | Radiant Shape |
| Model Number | 002 |
| Item Weight | 2.0g |
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 1.3cm |
| Outer Diameter | 1cm |
