| Description |
|---|
Promo Product Available. Great Orange Emperor Turquoise Beads Natural Stone See Sediment Jasper Round Loose Beads Ball 6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY. Evaluate your cheap price with best worth online store. Get your very best price product with trust store Shopping online. Content Review : Orange Emperor Turquoise Beads Natural Stone See Sediment Jasper Round Loose Beads Ball 6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY Cool Price !! Orange Emperor Turquoise Beads Natural Stone See Sediment Jasper Round Loose Beads Ball 6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findOrange Emperor Turquoise Beads Natural Stone See Sediment Jasper Round Loose Beads Ball 6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Orange Emperor Turquoise Beads Natural Stone See Sediment Jasper Round Loose Beads Ball 6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 0.28G /0.64G/1.32G/2.37G |
| Material | Stone |
| Model Number | ST122 |
| Brand Name | DUYEBS |
| Item Shape | Round Shape |
| Outer Diameter | 6mm |
| Suit | Bracelet ,Necklace ,Jewelry DIY |
| After-Sale Service | Full refund if product are not ok |
| Color | Imperial pine |
| Manufacturer | A large factory in China yiwu |
| Hole Size | 1/1/1.5/1.5mm |
| Outer Diameter | 6/8/10/12mm |
