| Description |
|---|
Big Discount item Available. Best Buy TOP Quality 4mm 200pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads Loose Ball Supply AB Color Plating Jewelry Making DIY. Evaluate your cheap price with greatest price online store. Find your very best price product with trust store Shopping online. Article Review : TOP Quality 4mm 200pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads Loose Ball Supply AB Color Plating Jewelry Making DIY Big Discount Price !! TOP Quality 4mm 200pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads Loose Ball Supply AB Color Plating Jewelry Making DIY. Order around the merchant on the web searching and browse recommendations. In case you are trying to findTOP Quality 4mm 200pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads Loose Ball Supply AB Color Plating Jewelry Making DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on TOP Quality 4mm 200pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads Loose Ball Supply AB Color Plating Jewelry Making DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Material | Crystal |
| Model Number | 4mm |
| Brand Name | E Tong |
| Item Shape | Marquise Shape |
| Item Weight | 30g |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 4mm |
