| Description |
|---|
Big Discount item Available. Best Buy 100pcs Jade Turquoise Color Teardrop Beads Austria Crystal Beads Waterdrop Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making 3x5mm. Evaluate your cheap price with greatest price online store. Find your very best price product with trust store Shopping online. Article Review : 100pcs Jade Turquoise Color Teardrop Beads Austria Crystal Beads Waterdrop Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making 3x5mm Big Discount Price !! 100pcs Jade Turquoise Color Teardrop Beads Austria Crystal Beads Waterdrop Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making 3x5mm. Order around the merchant on the web searching and browse recommendations. In case you are trying to find100pcs Jade Turquoise Color Teardrop Beads Austria Crystal Beads Waterdrop Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making 3x5mmwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 100pcs Jade Turquoise Color Teardrop Beads Austria Crystal Beads Waterdrop Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making 3x5mm Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Isywaka |
| Material | Glass |
| Outer Diameter | 5mm |
| Item Shape | Pear Shape |
| Item Weight | 10g |
| Model Number | 35asd03 |
| Shape | Teardrop & Waterdrop |
| Outer Diameter | 3*5mm |
