| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Good 4MM 6MM 8MM 10MM 12MM Bulk Natural Sky Blue Rainbow Stones Round Spacer Loose Beads For Necklace Bracelet Charms Jewelry Making. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Document Review : 4MM 6MM 8MM 10MM 12MM Bulk Natural Sky Blue Rainbow Stones Round Spacer Loose Beads For Necklace Bracelet Charms Jewelry Making Hot Price !! 4MM 6MM 8MM 10MM 12MM Bulk Natural Sky Blue Rainbow Stones Round Spacer Loose Beads For Necklace Bracelet Charms Jewelry Making. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find4MM 6MM 8MM 10MM 12MM Bulk Natural Sky Blue Rainbow Stones Round Spacer Loose Beads For Necklace Bracelet Charms Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 4MM 6MM 8MM 10MM 12MM Bulk Natural Sky Blue Rainbow Stones Round Spacer Loose Beads For Necklace Bracelet Charms Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LNRRABC |
| Material | Stone |
| Outer Diameter | 4/6/8/10/12mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | Various From Different Sizes |
| Fit for | Bracelet Necklace Jewelry Making , etc |
| Hole Size | 1.5-3mm |
| Item Diameter | 4/6/8/10/12mm |
