| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Good 5 8mm 1Strand Approx.80cm/31.5'' Loose Colored Crack Imitation Clear Quarts Crystal Points Glass Stone Beads For Jewelry DIYF1833. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Document Review : 5 8mm 1Strand Approx.80cm/31.5'' Loose Colored Crack Imitation Clear Quarts Crystal Points Glass Stone Beads For Jewelry DIYF1833 Hot Price !! 5 8mm 1Strand Approx.80cm/31.5'' Loose Colored Crack Imitation Clear Quarts Crystal Points Glass Stone Beads For Jewelry DIYF1833. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find5 8mm 1Strand Approx.80cm/31.5'' Loose Colored Crack Imitation Clear Quarts Crystal Points Glass Stone Beads For Jewelry DIYF1833with probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 5 8mm 1Strand Approx.80cm/31.5'' Loose Colored Crack Imitation Clear Quarts Crystal Points Glass Stone Beads For Jewelry DIYF1833 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Xinyao |
| Material | Semi-precious Stone |
| Outer Diameter | 0 |
| Item Shape | Radiant Shape |
| Item Weight | 0 |
| Model Number | loose beads |
| Size | 5-8mm |
| Hole size | approx.1mm |
| Weight /strand | 55.8g |
| is_customized | Yes |
