| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Good Cute Cat Charms Antique Oxidized Silver Finished Tone Fits For Women Lady Giral Charm Bracelets SC71. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Document Review : Cute Cat Charms Antique Oxidized Silver Finished Tone Fits For Women Lady Giral Charm Bracelets SC71 Hot Price !! Cute Cat Charms Antique Oxidized Silver Finished Tone Fits For Women Lady Giral Charm Bracelets SC71. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to findCute Cat Charms Antique Oxidized Silver Finished Tone Fits For Women Lady Giral Charm Bracelets SC71with probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Cute Cat Charms Antique Oxidized Silver Finished Tone Fits For Women Lady Giral Charm Bracelets SC71 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | Beads |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | approx. 11mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 8g |
| Model Number | SC71 |
| Brand Name | Beasivor |
| Bead Type | Charm |
| Metal Plate | Silver |
| Metal Finish | Antique silver |
| Bead fits | DIY charmed bracelets |
| OEM | Acceptable |
| Item Diameter | approx. 10mm |
