| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Good Fashion Crystal Beads Diy Pumpkin Lamp Charms Fit Pandora Bracelets Bangles DIY Jewelry Findings Hallowmas Accessories. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Document Review : Fashion Crystal Beads Diy Pumpkin Lamp Charms Fit Pandora Bracelets Bangles DIY Jewelry Findings Hallowmas Accessories Hot Price !! Fashion Crystal Beads Diy Pumpkin Lamp Charms Fit Pandora Bracelets Bangles DIY Jewelry Findings Hallowmas Accessories. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to findFashion Crystal Beads Diy Pumpkin Lamp Charms Fit Pandora Bracelets Bangles DIY Jewelry Findings Hallowmas Accessorieswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Fashion Crystal Beads Diy Pumpkin Lamp Charms Fit Pandora Bracelets Bangles DIY Jewelry Findings Hallowmas Accessories Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | AZIZ BEKKAOUI |
| Material | Rhinestone |
| Outer Diameter | about 10*10mm |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Item Weight | about 0.02-0.05kg |
| Model Number | pumpkin lamp |
| style | diy european beads fit for pandora bracelet |
| style 2 | cute pumpkin charms |
| design | big hole diy beads fit bracelet |
| design 2 | silver plated beads |
| design 3 | Pumpkin Lamp charms |
| feature | Lead, Nickel, Cadmium free |
| feature 2 | vintage charms fit diy bracelet |
| gender | famous designer jewelry for women men |
| occasion | to make diy bracelet necklace |
| Item Diameter | about 1.0*1.0cm |
