| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big SALE Rivoli Crystal Fancy Stone Crystal Clear Color Glass Rivoli Beads 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm. Evaluation your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Rivoli Crystal Fancy Stone Crystal Clear Color Glass Rivoli Beads 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm Big Offers Price !! Rivoli Crystal Fancy Stone Crystal Clear Color Glass Rivoli Beads 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findRivoli Crystal Fancy Stone Crystal Clear Color Glass Rivoli Beads 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mmwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Rivoli Crystal Fancy Stone Crystal Clear Color Glass Rivoli Beads 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | WWJ |
| Material | Glass |
| Outer Diameter | 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm 14 mm 16 mm 18 m |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 1kg |
| Model Number | Crystal Rivoli Beads #1122 |
| more sizes | 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm 14 mm 16 mm 18 m |
| shape | round,Rivoli crystal beads,Satellite,circle stone |
| back | point back |
| holes | no hole |
| Color | Crystal Clear Color |
| use | Perfect for earrings or necklaces, or bridal jewelry, |
| wonderful use | wedding dress decoration,garment use,Bags,Shoes...etc |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm 14 mm 16 mm 18 mm |
