| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big SALE Authentic 925 Sterling Silver Bead Charm Hollow Love Heart Beads Fit Women Pandora Bracelets Bangles DIY Charms Jewelry. Evaluation your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Authentic 925 Sterling Silver Bead Charm Hollow Love Heart Beads Fit Women Pandora Bracelets Bangles DIY Charms Jewelry Big Offers Price !! Authentic 925 Sterling Silver Bead Charm Hollow Love Heart Beads Fit Women Pandora Bracelets Bangles DIY Charms Jewelry. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findAuthentic 925 Sterling Silver Bead Charm Hollow Love Heart Beads Fit Women Pandora Bracelets Bangles DIY Charms Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Authentic 925 Sterling Silver Bead Charm Hollow Love Heart Beads Fit Women Pandora Bracelets Bangles DIY Charms Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Shape | Heart Shape |
| Brand Name | sam panda |
| Outer Diameter | 11mm |
| Material | Metal |
| Item Weight | 1.51g |
| Model Number | YW20519 |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Hole Size | 4.5mm |
| Function | Snake Chain DIY Bracelets & Bangles |
