| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big SALE China Tibetan Dzi Eyes Beads Natural Green Agate Stone Buddhism Round Loose Bead 8/10/12MM Beads For Jewelry Making Bracelet DIY. Evaluation your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : China Tibetan Dzi Eyes Beads Natural Green Agate Stone Buddhism Round Loose Bead 8/10/12MM Beads For Jewelry Making Bracelet DIY Big Offers Price !! China Tibetan Dzi Eyes Beads Natural Green Agate Stone Buddhism Round Loose Bead 8/10/12MM Beads For Jewelry Making Bracelet DIY. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findChina Tibetan Dzi Eyes Beads Natural Green Agate Stone Buddhism Round Loose Bead 8/10/12MM Beads For Jewelry Making Bracelet DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on China Tibetan Dzi Eyes Beads Natural Green Agate Stone Buddhism Round Loose Bead 8/10/12MM Beads For Jewelry Making Bracelet DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 0.78G/1.56G/2.58G |
| Material | Stone |
| Model Number | ST95 |
| Brand Name | DUYEBS |
| Item Shape | Round Shape |
| Outer Diameter | 8mm |
| Suit | Bracelet ,Necklace ,Jewelry DIY |
| After-Sale Service | Full refund if product are not ok |
| Color | Eye Tibetan Dzi |
| Manufacturer | A large factory in China yiwu |
| Hole size | 1/1.5/2mm |
| Outer Diameter | 8/10/12mm |
