| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big SALE Fit Pandora Bracelets Safe Chain Beads 925 Sterling Silver Charms Fashion DIY Jewelry For Women. Evaluation your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Fit Pandora Bracelets Safe Chain Beads 925 Sterling Silver Charms Fashion DIY Jewelry For Women Big Offers Price !! Fit Pandora Bracelets Safe Chain Beads 925 Sterling Silver Charms Fashion DIY Jewelry For Women. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findFit Pandora Bracelets Safe Chain Beads 925 Sterling Silver Charms Fashion DIY Jewelry For Womenwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Fit Pandora Bracelets Safe Chain Beads 925 Sterling Silver Charms Fashion DIY Jewelry For Women Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 5.0 g |
| Model Number | JDB532 |
| Material | Metal |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Dimension | 8.2*6.9*68 mm |
| Jewelry Type | 925 sterling silver Beads |
| Material | Authentic 925 sterling silver |
| Hole Diameter | 4.5 mm |
| fit | Fits for Pandora Bracelet |
| Color | same as photo |
| Applicable Occasion | Christmas, Valentine's day, Birthday, Wedding anniversary celebration |
| Usage | DIY bracelets charm special gifts for mother wife kids lover friend |
| Package | OPP bag |
| Delivery | Free shipping |
