| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big SALE High Quality Ss28 ss38 45ss Real Crystal Clear/AB Crystal Rhinestone Round Cup Chain Silver Base For Jewelry Dress Making. Evaluation your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : High Quality Ss28 ss38 45ss Real Crystal Clear/AB Crystal Rhinestone Round Cup Chain Silver Base For Jewelry Dress Making Big Offers Price !! High Quality Ss28 ss38 45ss Real Crystal Clear/AB Crystal Rhinestone Round Cup Chain Silver Base For Jewelry Dress Making. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findHigh Quality Ss28 ss38 45ss Real Crystal Clear/AB Crystal Rhinestone Round Cup Chain Silver Base For Jewelry Dress Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on High Quality Ss28 ss38 45ss Real Crystal Clear/AB Crystal Rhinestone Round Cup Chain Silver Base For Jewelry Dress Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 8mm |
| Material | Rhinestone |
| Brand Name | TopStone |
| Item Weight | dd |
| Item Shape | Round Shape |
| Model Number | SS28 SS38 SS45 |
| use | for wedding dress,jeans,shoes,bags,DIY jewelry decoration |
| SHAPE | round cup chain |
| CUP shape | round cup base |
| Size for Rhinesotne | 6mm 8mm 10 mm 28ss 38ss 45ss |
| quality | glass crystal top quality |
| color | crystal clear,crystal ab for choice |
| Outer Diameter | 28ss 38ss 45ss |
| Item Diameter | 6MM 8MM 10mm |
