| Description |
|---|
Cool item Available. Great Black Color 3x4mm 145pcs Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Choose your great price product with trust store Shopping online. Content Review : Black Color 3x4mm 145pcs Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making Best Offers Price !! Black Color 3x4mm 145pcs Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findBlack Color 3x4mm 145pcs Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Black Color 3x4mm 145pcs Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Isywaka |
| Material | Crystal |
| Outer Diameter | 4mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 15g |
| Model Number | 1s23a1d |
| is_customized | Yes |
| Outer Diameter | 3*4mm |
