| Description |
|---|
SALE item Available. Best Buy Fashion Silver Plated Pink Enamel Christmas Love Heart Gloves Dangle Charms Beads Fit Diy Pandora Bracelet Necklace Berloques. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Select your promo price product with trust store Buying online. Article Review : Fashion Silver Plated Pink Enamel Christmas Love Heart Gloves Dangle Charms Beads Fit Diy Pandora Bracelet Necklace Berloques SALE Price !! Fashion Silver Plated Pink Enamel Christmas Love Heart Gloves Dangle Charms Beads Fit Diy Pandora Bracelet Necklace Berloques. Order around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findFashion Silver Plated Pink Enamel Christmas Love Heart Gloves Dangle Charms Beads Fit Diy Pandora Bracelet Necklace Berloqueswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Fashion Silver Plated Pink Enamel Christmas Love Heart Gloves Dangle Charms Beads Fit Diy Pandora Bracelet Necklace Berloques Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Eccosa |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 10mm |
| Item Weight | about 4.5g |
| Model Number | DGB121 |
| Item Shape | gloves |
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Color | pink,as show |
| Material | zinc alloy |
| Fashion jewelry | jewelry beads |
| Plating | silver plating |
| Pink enamel gloves | charm bead |
| European beads | bracelet |
| Diy | berloques |
| Condition | brand new and high quality |
| Item Diameter | 38.0*16.0mm |
