| Description |
|---|
Cheap item Available. Cool 6mm 150pcs AB Colors ABS Half Round Imitation Pearls Beads Pearls Round For Crafts DIY Crafts Nail Art Decoration. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Find your better price product with trust store Shopping online. Article Review : 6mm 150pcs AB Colors ABS Half Round Imitation Pearls Beads Pearls Round For Crafts DIY Crafts Nail Art Decoration Promo Price !! 6mm 150pcs AB Colors ABS Half Round Imitation Pearls Beads Pearls Round For Crafts DIY Crafts Nail Art Decoration. Pay for around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find6mm 150pcs AB Colors ABS Half Round Imitation Pearls Beads Pearls Round For Crafts DIY Crafts Nail Art Decorationwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 6mm 150pcs AB Colors ABS Half Round Imitation Pearls Beads Pearls Round For Crafts DIY Crafts Nail Art Decoration Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 10g |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | Plastic |
| Model Number | XCBY-6-10 |
| Outer Diameter | 6mm |
| Item Diameter | 6mm |
