| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest 1 Strand/lot 4x8mm Red Rice Coral Beads Synthesis Stone Fashion Jewelry Beads For Jewelry Making Diy Bracelet Necklace F2790. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : 1 Strand/lot 4x8mm Red Rice Coral Beads Synthesis Stone Fashion Jewelry Beads For Jewelry Making Diy Bracelet Necklace F2790 Big Discount Price !! 1 Strand/lot 4x8mm Red Rice Coral Beads Synthesis Stone Fashion Jewelry Beads For Jewelry Making Diy Bracelet Necklace F2790. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find1 Strand/lot 4x8mm Red Rice Coral Beads Synthesis Stone Fashion Jewelry Beads For Jewelry Making Diy Bracelet Necklace F2790with probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 1 Strand/lot 4x8mm Red Rice Coral Beads Synthesis Stone Fashion Jewelry Beads For Jewelry Making Diy Bracelet Necklace F2790 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 12g/lot |
| Model Number | F2790 |
| Material | Stone |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Brand Name | SAUVOO |
| Weight | 12g/lot |
| Color | Red |
| QTY | 1 strand/lot |
| Package | 1 strand/opp bag |
| Quality | 50pcs/strand |
| Size | 4*8mm |
| Item type | Red Coral |
| Style | Semi-precious Stone |
| Feature | loose beads |
| Usage | red coral for jewelry making |
