| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest Popular Sale Hot Orange Color 1000Pcs 2mm Czech Glass Seed Spacer Beads Jewelry Making DIY Pick 46 Colors. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : Popular Sale Hot Orange Color 1000Pcs 2mm Czech Glass Seed Spacer Beads Jewelry Making DIY Pick 46 Colors Big Discount Price !! Popular Sale Hot Orange Color 1000Pcs 2mm Czech Glass Seed Spacer Beads Jewelry Making DIY Pick 46 Colors. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findPopular Sale Hot Orange Color 1000Pcs 2mm Czech Glass Seed Spacer Beads Jewelry Making DIY Pick 46 Colorswith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Popular Sale Hot Orange Color 1000Pcs 2mm Czech Glass Seed Spacer Beads Jewelry Making DIY Pick 46 Colors Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Isywaka |
| Material | Glass |
| Outer Diameter | 2mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 15g |
| Model Number | fa0a215w |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 2mm |
| Outer Diameter | 2mm |
