| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest TOP Quality 3mm 1000pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads #5301 Black AB Jewelry Making DIY. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : TOP Quality 3mm 1000pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads #5301 Black AB Jewelry Making DIY Big Discount Price !! TOP Quality 3mm 1000pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads #5301 Black AB Jewelry Making DIY. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findTOP Quality 3mm 1000pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads #5301 Black AB Jewelry Making DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on TOP Quality 3mm 1000pcs AAA Bicone Upscale Austrian Crystals Beads #5301 Black AB Jewelry Making DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 3mm |
| Material | Crystal |
| Brand Name | E Tong |
| Model Number | 5301 |
| Item Weight | 45g |
| Item Shape | Bicone |
| is_customized | Yes |
| Outer Diameter | 3mm |
