| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest High Quality Silver DIY Butterfly Murano Glass Beads Fit Pandora Bracelet Charms For Women Jewelry. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : High Quality Silver DIY Butterfly Murano Glass Beads Fit Pandora Bracelet Charms For Women Jewelry Big Discount Price !! High Quality Silver DIY Butterfly Murano Glass Beads Fit Pandora Bracelet Charms For Women Jewelry. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findHigh Quality Silver DIY Butterfly Murano Glass Beads Fit Pandora Bracelet Charms For Women Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on High Quality Silver DIY Butterfly Murano Glass Beads Fit Pandora Bracelet Charms For Women Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | WOSTU |
| Material | Glass |
| Outer Diameter | 1cm |
| Item Shape | Oval Shape |
| Item Weight | 4g |
| Model Number | PA6313 |
| Type | Accessories |
| Notice | All beads have 925 stamp |
| Item Diameter | 1*1cm |
