| Description |
|---|
Best Match item Available. Cool 1.1 Meters/lot 10x3mm Genuine Flat Leather Cord Fit Leather Bracelets And DIY Jewelry Handmade Accessories. Assessment your cheap price with finest price online store. Find your better price product with trust store Buying online. Document Review : 1.1 Meters/lot 10x3mm Genuine Flat Leather Cord Fit Leather Bracelets And DIY Jewelry Handmade Accessories Buy Price !! 1.1 Meters/lot 10x3mm Genuine Flat Leather Cord Fit Leather Bracelets And DIY Jewelry Handmade Accessories. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to find1.1 Meters/lot 10x3mm Genuine Flat Leather Cord Fit Leather Bracelets And DIY Jewelry Handmade Accessorieswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 1.1 Meters/lot 10x3mm Genuine Flat Leather Cord Fit Leather Bracelets And DIY Jewelry Handmade Accessories Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Jewelry Findings |
| Item Length | 110 |
| Material | Leather |
| Item Height | 1 |
| Jewelry Findings Type | Cords |
| Model Number | Genuine Leather cord |
| Product Features | 10*3mm Flat leather cord |
| Item Width | 1 |
| Item Diameter | 0.3 |
| Brand Name | mestylish |
| Item Weight | 25 |
| Color | Brown / Black |
| Feature | 10*3mm Flat leather cord |
| Width | 10mm |
| Thickness | 3mm |
| Length | 110cm |
| Leather | Flat leather cord |
| leather cord | Black leather cord |
| Usage | Fit leather Bracelets and handmade Making |
| Material | Genuine Leather |
