| Description |
|---|
Best Match item Available. Cool Blue Beads Natural White Stone Beads For Jewelry Making Dye Amazonite Color Diy Bracelet Necklace 6mm 8mm 10mm Beads. Assessment your cheap price with finest price online store. Find your better price product with trust store Buying online. Document Review : Blue Beads Natural White Stone Beads For Jewelry Making Dye Amazonite Color Diy Bracelet Necklace 6mm 8mm 10mm Beads Buy Price !! Blue Beads Natural White Stone Beads For Jewelry Making Dye Amazonite Color Diy Bracelet Necklace 6mm 8mm 10mm Beads. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findBlue Beads Natural White Stone Beads For Jewelry Making Dye Amazonite Color Diy Bracelet Necklace 6mm 8mm 10mm Beadswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Blue Beads Natural White Stone Beads For Jewelry Making Dye Amazonite Color Diy Bracelet Necklace 6mm 8mm 10mm Beads Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Material | Stone |
| Outer Diameter | 4/6/8/10/12mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 10-80g |
| Model Number | Amazonite |
| Type | Amazonite |
| Material | stone |
| hole size | 1mm |
| out side | 6/8/10mm |
| weight | 10-60g |
| Item Diameter | hole 1mm |
