| Description |
|---|
Best Match item Available. Cool Fit For Pandora Bracelet Love Coffee Cup Beads 925 Sterling Silver Charms DIY Jewelry. Assessment your cheap price with finest price online store. Find your better price product with trust store Buying online. Document Review : Fit For Pandora Bracelet Love Coffee Cup Beads 925 Sterling Silver Charms DIY Jewelry Buy Price !! Fit For Pandora Bracelet Love Coffee Cup Beads 925 Sterling Silver Charms DIY Jewelry. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findFit For Pandora Bracelet Love Coffee Cup Beads 925 Sterling Silver Charms DIY Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Fit For Pandora Bracelet Love Coffee Cup Beads 925 Sterling Silver Charms DIY Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 3.9 g |
| Model Number | SJ3285 |
| Material | Metal |
| Item Shape | Round Shape |
| Jewelry Type | 925 sterling silver Beads |
| Material | Authentic 925 sterling silver (Not silver plate) |
| Thread Hole Diameter | 5.5mm |
| fit | Fits for Pandora Bracelet |
| Color | same as photo |
| Applicable Occasion | Christmas, Valentine's day, Birthday, Wedding anniversary celebration |
| Usage | DIY bracelets charm special gifts for mother wife kids lover friend |
| Package | OPP bag |
| Delivery | Free shipping |
| Item Diameter | 13.4*11.6 mm |
