| Description |
|---|
Best Match item Available. Cool Popular Sale Half Silver Color 98pcs 4mm Round Austria Crystal Beads Ball Glass Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making. Assessment your cheap price with finest price online store. Find your better price product with trust store Buying online. Document Review : Popular Sale Half Silver Color 98pcs 4mm Round Austria Crystal Beads Ball Glass Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making Buy Price !! Popular Sale Half Silver Color 98pcs 4mm Round Austria Crystal Beads Ball Glass Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findPopular Sale Half Silver Color 98pcs 4mm Round Austria Crystal Beads Ball Glass Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Popular Sale Half Silver Color 98pcs 4mm Round Austria Crystal Beads Ball Glass Beads Loose Spacer Bead For DIY Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Isywaka |
| Material | Crystal |
| Outer Diameter | 4mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 10g |
| Model Number | 4mm |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 4mm |
| Outer Diameter | 4mm |
