| Description |
|---|
Big Discount Product Available. Hot AAA+ Quality Ocean Jasper Natural Stone Round Loose Beads For Jewelry Making Agate 4/6/8/10/12MM Bracelet Strand DIY. Evaluation your cheap price with finest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : AAA+ Quality Ocean Jasper Natural Stone Round Loose Beads For Jewelry Making Agate 4/6/8/10/12MM Bracelet Strand DIY Super Deals Price !! AAA+ Quality Ocean Jasper Natural Stone Round Loose Beads For Jewelry Making Agate 4/6/8/10/12MM Bracelet Strand DIY. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findAAA+ Quality Ocean Jasper Natural Stone Round Loose Beads For Jewelry Making Agate 4/6/8/10/12MM Bracelet Strand DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on AAA+ Quality Ocean Jasper Natural Stone Round Loose Beads For Jewelry Making Agate 4/6/8/10/12MM Bracelet Strand DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Model Number | Ocean stone |
| Material | Stone |
| Item Weight | 10-80g |
| Item Shape | Round Shape |
| color | as picture show |
| Material | stone |
| hole size | 1mm |
| outside size | 4mm 6mm 8mm10mm 12mm |
| type | Ocean stone |
| use | for jewelry making |
| Application | DIY Bracelet |
| Item Diameter | hole 1mm |
| Strand Length | 38-40cm |
| Outer Diameter | 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
