| Description |
|---|
Big Discount Product Available. Hot Free Ship White/ Pink/ Purple/ Black 6x15mm Jewelry Making Freeform Biwa Baroque Freshwater Pearl Loose Beads Strand 15 Inch. Evaluation your cheap price with finest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Free Ship White/ Pink/ Purple/ Black 6x15mm Jewelry Making Freeform Biwa Baroque Freshwater Pearl Loose Beads Strand 15 Inch Super Deals Price !! Free Ship White/ Pink/ Purple/ Black 6x15mm Jewelry Making Freeform Biwa Baroque Freshwater Pearl Loose Beads Strand 15 Inch. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findFree Ship White/ Pink/ Purple/ Black 6x15mm Jewelry Making Freeform Biwa Baroque Freshwater Pearl Loose Beads Strand 15 Inchwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Free Ship White/ Pink/ Purple/ Black 6x15mm Jewelry Making Freeform Biwa Baroque Freshwater Pearl Loose Beads Strand 15 Inch Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 6mm |
| Pearl Shape | Elongated |
| Item Weight | 55g |
| Pearl Quality | AA |
| Material | Pearl |
| Pearl Type | Freshwater Pearls |
| Item Shape | Marquise Shape |
| Model Number | B0206 |
| material | Natural freshwater pearl |
| Pearl Type | Freshwater Pearls |
| Item Diameter | 6x15mm |
