| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest 1pc Fit Pandora Bracelets Enamel Bead Christmas European Butterfly Charm DIY Charms Jewelry Findings. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : 1pc Fit Pandora Bracelets Enamel Bead Christmas European Butterfly Charm DIY Charms Jewelry Findings Big Discount Price !! 1pc Fit Pandora Bracelets Enamel Bead Christmas European Butterfly Charm DIY Charms Jewelry Findings. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find1pc Fit Pandora Bracelets Enamel Bead Christmas European Butterfly Charm DIY Charms Jewelry Findingswith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 1pc Fit Pandora Bracelets Enamel Bead Christmas European Butterfly Charm DIY Charms Jewelry Findings Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Ranqin |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 5*11*12mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 5g |
| Model Number | zhuzi229 |
| color | as picture |
| packing | opp bag |
| fine or fashion | fashion |
| place of origin | zhejiang China (Mainland) |
| condition | new |
| Material | metal |
| Model Number | pan |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 5mm |
