| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest Natural White Tridacna Jade Stone Beads For Jewelry Making DIY Bracelet Necklace 6/ 8/10/ 12/14/16 Mm Strand 15''. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : Natural White Tridacna Jade Stone Beads For Jewelry Making DIY Bracelet Necklace 6/ 8/10/ 12/14/16 Mm Strand 15'' Big Discount Price !! Natural White Tridacna Jade Stone Beads For Jewelry Making DIY Bracelet Necklace 6/ 8/10/ 12/14/16 Mm Strand 15''. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findNatural White Tridacna Jade Stone Beads For Jewelry Making DIY Bracelet Necklace 6/ 8/10/ 12/14/16 Mm Strand 15''with probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Natural White Tridacna Jade Stone Beads For Jewelry Making DIY Bracelet Necklace 6/ 8/10/ 12/14/16 Mm Strand 15'' Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Material | Shell |
| Outer Diameter | 4mm |
| Model Number | Tridacna |
| Item Weight | 10-80g |
| Item Shape | Round Shape |
| Color | as photo |
| material | Tridacna |
| size | 6 8 10 12 14 16 mm |
| hole | about 1mm |
| weight | 10-80g |
| type | white Tridacna |
| use | for jewelry making |
| occasion | DIY bracelet necklace |
| Strand Length | about 36-40 cm |
| Outer Diameter | 6 8 10 12 14 16 mm |
