| Description |
|---|
Original item Available. Cheapest High Quality DIY Charms Beads Fit For Pandora Chain Necklace Bracelet For Men Woman DIY Safety Chain Z075. Evaluation your cheap price with finest price online store. Get your great price product with trust store Buying online. Content Review : High Quality DIY Charms Beads Fit For Pandora Chain Necklace Bracelet For Men Woman DIY Safety Chain Z075 Cheap Price !! High Quality DIY Charms Beads Fit For Pandora Chain Necklace Bracelet For Men Woman DIY Safety Chain Z075. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. Should you be trying to findHigh Quality DIY Charms Beads Fit For Pandora Chain Necklace Bracelet For Men Woman DIY Safety Chain Z075with probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on High Quality DIY Charms Beads Fit For Pandora Chain Necklace Bracelet For Men Woman DIY Safety Chain Z075 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Shape | Oval Shape |
| Outer Diameter | 11mm |
| Metals Type | beads charms |
| Model Number | Charms |
| Brand Name | V.YA |
| Material | Metal |
| Item Weight | about20-60g |
| Safety Chain | Christmas's/ Birthday/Wedding/Engagement/ Jewelry Gifts |
| DIY Beads Charms | fit for Pandora Bracelet Necklace Chain Bangle |
| DIY Jewelry Accessries | Statement Maxi Jewelry for Women Men |
| High Quality | Free shipping |
| Amazing Bead Charm | European&American |
| Elegant Jewelry | Luxury Jewelry |
| for Female Male Best Gifts | for Woman Man DIY |
| for Valentine's Mother's Father's Day | for Bracelets Bangles Necklaces Chain |
| DIY Pendant | for Mother, Father. Children Gifts Jewelry |
| Outer Diameter | about1.1-1.5cm |
