| Description |
|---|
Original item Available. Cheapest Black Weathered Agate Beads Natural Agate Stone High Quality Round Loose Beads Ball 4/6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY. Evaluation your cheap price with finest price online store. Get your great price product with trust store Buying online. Content Review : Black Weathered Agate Beads Natural Agate Stone High Quality Round Loose Beads Ball 4/6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY Cheap Price !! Black Weathered Agate Beads Natural Agate Stone High Quality Round Loose Beads Ball 4/6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. Should you be trying to findBlack Weathered Agate Beads Natural Agate Stone High Quality Round Loose Beads Ball 4/6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Black Weathered Agate Beads Natural Agate Stone High Quality Round Loose Beads Ball 4/6/8/10/12MM Jewelry Bracelet Making DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 8mm |
| Item Weight | 0.08G/0.31G /0.76G/1.51G/2.3G |
| Material | Stone |
| Model Number | ST133 |
| Brand Name | JHNBY |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | AAAAA Natural Agate |
| Color | Black Weathered agate |
| After-Sale Service | Full refund if product are not ok |
| Suit | Bracelet ,Necklace ,Jewelry DIY |
| Hole size | 1.5mm/1.5mm/1mm/1mm/0.8mm |
| Outer Diameter | 4/6/8/10/12mm |
