| Description |
|---|
Original item Available. Cheapest A Strand (23pcs)Turquoise White Howlite Carved Turtle Bead Charm For Jewelry Making Bracelet Necklace. Evaluation your cheap price with finest price online store. Get your great price product with trust store Buying online. Content Review : A Strand (23pcs)Turquoise White Howlite Carved Turtle Bead Charm For Jewelry Making Bracelet Necklace Cheap Price !! A Strand (23pcs)Turquoise White Howlite Carved Turtle Bead Charm For Jewelry Making Bracelet Necklace. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. Should you be trying to findA Strand (23pcs)Turquoise White Howlite Carved Turtle Bead Charm For Jewelry Making Bracelet Necklacewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on A Strand (23pcs)Turquoise White Howlite Carved Turtle Bead Charm For Jewelry Making Bracelet Necklace Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | ILOVEDIY |
| Material | Stone |
| Outer Diameter | 17mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 80g |
| Model Number | A3384 |
| Material | Howlite Turquoise |
| Bead Size | 17x14x6.5mm (A turtle) Hole:1mm |
| Color to choose | Turquoise, ivory |
| Quantity | A strand (approximately 15.5", 23pcs) |
| Beads type | Howlite Turquoise turtle beads |
| Used for | DIY bracelets necklaces jewelry making |
| Shape | Turtle |
| Item Diameter | 17mm |
