| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Cheapest 4mm 8mm 10mm 12mm Phoenix Stone Bead Dark Green Round Loose Spacer Beads 15''/Diy Bracelet Necklace Jewelry Making. Overview your cheap price with greatest price online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Document Review : 4mm 8mm 10mm 12mm Phoenix Stone Bead Dark Green Round Loose Spacer Beads 15''/Diy Bracelet Necklace Jewelry Making Big Discount Price !! 4mm 8mm 10mm 12mm Phoenix Stone Bead Dark Green Round Loose Spacer Beads 15''/Diy Bracelet Necklace Jewelry Making. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find4mm 8mm 10mm 12mm Phoenix Stone Bead Dark Green Round Loose Spacer Beads 15''/Diy Bracelet Necklace Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 4mm 8mm 10mm 12mm Phoenix Stone Bead Dark Green Round Loose Spacer Beads 15''/Diy Bracelet Necklace Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | Beads |
| Brand Name | Beadia |
| Material | Stone |
| Outer Diameter | 4-12mm |
| Item Diameter | 4-12mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 75g |
| Model Number | BTB |
| is_customized | Yes |
