| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers European Murano Acrylic Beads Fit Pandora Bracelet & Necklace Elegant Silver Plated Fascinating White DIY Jewelry Making. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : European Murano Acrylic Beads Fit Pandora Bracelet & Necklace Elegant Silver Plated Fascinating White DIY Jewelry Making Great Price !! European Murano Acrylic Beads Fit Pandora Bracelet & Necklace Elegant Silver Plated Fascinating White DIY Jewelry Making. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findEuropean Murano Acrylic Beads Fit Pandora Bracelet & Necklace Elegant Silver Plated Fascinating White DIY Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on European Murano Acrylic Beads Fit Pandora Bracelet & Necklace Elegant Silver Plated Fascinating White DIY Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | AIFEILI |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 5*14*11mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 5g |
| Model Number | zhuzi-425 |
| color | as picture |
| packing | opp bag |
| fine or fashion | fashion |
| place of origin | zhejiang China (Mainland) |
| condition | new |
| Material | metal |
| Model Number | pan |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 5mm |
