| Description |
|---|
Big Discount item Available. Best Buy Red Turquoise Beads Natural Stone Top Quality Ore Round Loose Beads Ball Size 4/6/8/10/12MM Handmade Jewelry Bracelet Making DIY. Evaluate your cheap price with greatest price online store. Find your very best price product with trust store Shopping online. Article Review : Red Turquoise Beads Natural Stone Top Quality Ore Round Loose Beads Ball Size 4/6/8/10/12MM Handmade Jewelry Bracelet Making DIY Big Discount Price !! Red Turquoise Beads Natural Stone Top Quality Ore Round Loose Beads Ball Size 4/6/8/10/12MM Handmade Jewelry Bracelet Making DIY. Order around the merchant on the web searching and browse recommendations. In case you are trying to findRed Turquoise Beads Natural Stone Top Quality Ore Round Loose Beads Ball Size 4/6/8/10/12MM Handmade Jewelry Bracelet Making DIYwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Red Turquoise Beads Natural Stone Top Quality Ore Round Loose Beads Ball Size 4/6/8/10/12MM Handmade Jewelry Bracelet Making DIY Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 8mm |
| Item Weight | 0.12g/0.25G /0.54G/0.975G/1.96G |
| Model Number | ST31 |
| Material | Stone |
| Brand Name | JHNBY |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | AAAAA Natural stone |
| Color | Red Turquoise |
| After-Sale Service | Full refund if product are not ok |
| Suit | Bracelet ,Necklace ,Jewelry DIY |
| is_customized | Yes |
| Outer Diameter | 4/6/8/10/12mm |
