| Description |
|---|
Promo Product Available. Great European Fashion Cute Cup Green Glaze Silver Plated DIY Bead Charms Fit Pandora Bracelets & Bangles Necklace Women Jewelry. Evaluate your cheap price with best worth online store. Get your very best price product with trust store Shopping online. Content Review : European Fashion Cute Cup Green Glaze Silver Plated DIY Bead Charms Fit Pandora Bracelets & Bangles Necklace Women Jewelry Cool Price !! European Fashion Cute Cup Green Glaze Silver Plated DIY Bead Charms Fit Pandora Bracelets & Bangles Necklace Women Jewelry. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findEuropean Fashion Cute Cup Green Glaze Silver Plated DIY Bead Charms Fit Pandora Bracelets & Bangles Necklace Women Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on European Fashion Cute Cup Green Glaze Silver Plated DIY Bead Charms Fit Pandora Bracelets & Bangles Necklace Women Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand Name | NBSAMENG |
| Material | Metal |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Model Number | yw16084-7 |
| Item Weight | 3g |
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Hole size | 4.5mm |
| Material | Silver Plated,Glaze |
| Item Diameter | 9*9.5mm |
| Fit | Snake Chain DIY Bracelets & Bangles |
| Shape | Cup |
| Color | Green |
