| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Good 100PCS/Lot Pink 20MM Resin Polka Dot Beads Resin Round Chunky Beads For Chunky Necklace Jewelry. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Document Review : 100PCS/Lot Pink 20MM Resin Polka Dot Beads Resin Round Chunky Beads For Chunky Necklace Jewelry Hot Price !! 100PCS/Lot Pink 20MM Resin Polka Dot Beads Resin Round Chunky Beads For Chunky Necklace Jewelry. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find100PCS/Lot Pink 20MM Resin Polka Dot Beads Resin Round Chunky Beads For Chunky Necklace Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 100PCS/Lot Pink 20MM Resin Polka Dot Beads Resin Round Chunky Beads For Chunky Necklace Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | Beads |
| Material | Resin |
| Outer Diameter | 20mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 500g |
| Model Number | CDWB-514050 |
| Brand Name | cordial design |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 20mm |
