| Description |
|---|
SALE item Available. Best Buy S34 20MM 100pcs Red Chunky Gumball Bubblegum Acrylic Solid Beads Colorful Chunky Beads For Jewelry. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Select your promo price product with trust store Buying online. Article Review : S34 20MM 100pcs Red Chunky Gumball Bubblegum Acrylic Solid Beads Colorful Chunky Beads For Jewelry SALE Price !! S34 20MM 100pcs Red Chunky Gumball Bubblegum Acrylic Solid Beads Colorful Chunky Beads For Jewelry. Order around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findS34 20MM 100pcs Red Chunky Gumball Bubblegum Acrylic Solid Beads Colorful Chunky Beads For Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on S34 20MM 100pcs Red Chunky Gumball Bubblegum Acrylic Solid Beads Colorful Chunky Beads For Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Material | Acrylic |
| Outer Diameter | 20mm |
| Item Weight | 500g |
| Brand Name | cordial design |
| Item Shape | Round Shape |
| Model Number | CDWB-512007 |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 20mm |
| Outer Diameter | 20mm |
