| Description |
|---|
Cheap item Available. Cool 70pcs/String 8mm Multicolor Crystal Beads Cut Faceted Top Luxury Austria Czech Glass Round Hole Bead For Kids DIY Jewelry Making. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Find your better price product with trust store Shopping online. Article Review : 70pcs/String 8mm Multicolor Crystal Beads Cut Faceted Top Luxury Austria Czech Glass Round Hole Bead For Kids DIY Jewelry Making Promo Price !! 70pcs/String 8mm Multicolor Crystal Beads Cut Faceted Top Luxury Austria Czech Glass Round Hole Bead For Kids DIY Jewelry Making. Pay for around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find70pcs/String 8mm Multicolor Crystal Beads Cut Faceted Top Luxury Austria Czech Glass Round Hole Bead For Kids DIY Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 70pcs/String 8mm Multicolor Crystal Beads Cut Faceted Top Luxury Austria Czech Glass Round Hole Bead For Kids DIY Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Outer Diameter | 8mm |
| Material | Crystal |
| Brand Name | QIYIGE |
| Item Shape | Round Shape |
| Model Number | Beads For Jewely Making Decorations |
| Item Weight | 33g/70pcs |
| Beads Color | Light Crystal Yellow Silver Gold Gray Mixed Color Beads |
| Beads Size | 8mm Hole Beads Jewelry Accessories |
| Beads Weight (g) | 33g/70pcs Small Spacer Beads |
| Beads Material | Glass Crystal Loose Beads |
| Beads Model | 2016 New Trending Design Hole Beads |
| Beads Packing | Plastic Bag ,OPP Bag |
| Beads Original | Yiwu China (Mainland) |
| Beads Uses | Brooch Earring Necklace Pendant Bracelet .etc Jewelry Making |
| Beads Pattern | Straight Hole Round Shaped Beaded Wholesale |
| Is-Customized | Yes |
