| Description |
|---|
Cheap item Available. Cool Fashion Jewelry Vintage Antique Silver Plated Double Angel Wings European Beads Fits Pandora Charm Bijoux Bracelet Jewelry. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Find your better price product with trust store Shopping online. Article Review : Fashion Jewelry Vintage Antique Silver Plated Double Angel Wings European Beads Fits Pandora Charm Bijoux Bracelet Jewelry Promo Price !! Fashion Jewelry Vintage Antique Silver Plated Double Angel Wings European Beads Fits Pandora Charm Bijoux Bracelet Jewelry. Pay for around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findFashion Jewelry Vintage Antique Silver Plated Double Angel Wings European Beads Fits Pandora Charm Bijoux Bracelet Jewelrywith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Fashion Jewelry Vintage Antique Silver Plated Double Angel Wings European Beads Fits Pandora Charm Bijoux Bracelet Jewelry Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | Beads |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | about 30mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 4.5g |
| Model Number | PB014 |
| Is_customized | yes |
| Place of origin | cn;zhe |
| Type | angel wings european beads |
| Item Shape | bijoux bracelet charms |
| Hole Size | about 4.5mm |
| Fit | fit for european brands of bracelets |
| Metal | metal with silver plated |
| Stone | AAA crystal |
| Packing | opp bag |
| Quality | AAA |
