| Description |
|---|
Promo Product Available. New Original DIY Accessories 925 Sterling Silver Alphabet CZ A Charm Beads Jewelry Fits Pandoras Thread Charm Bracelets LE13A. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : DIY Accessories 925 Sterling Silver Alphabet CZ A Charm Beads Jewelry Fits Pandoras Thread Charm Bracelets LE13A Cheap Price !! DIY Accessories 925 Sterling Silver Alphabet CZ A Charm Beads Jewelry Fits Pandoras Thread Charm Bracelets LE13A. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findDIY Accessories 925 Sterling Silver Alphabet CZ A Charm Beads Jewelry Fits Pandoras Thread Charm Bracelets LE13Awith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on DIY Accessories 925 Sterling Silver Alphabet CZ A Charm Beads Jewelry Fits Pandoras Thread Charm Bracelets LE13A Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | pandulaso |
| Model Number | LE13 |
| Material | Metal |
| Outer Diameter | 10mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 0.7g |
| Stamp | S925 |
| Metal Stamp | 925 Sterling |
| Applicable Occasion | Women Lovers Children Sister Wife Girl Best Friend |
| Fit | all European charm pandoras bracelets |
| Item Status | Brand new and in stock |
| Usage | DIY bracelets special gifts for mother wife kids lover friends |
| Lolor | Silver |
| Size | 1.08*18.33*7.04MM |
| Item Diameter | 4.5mm |
| Outer Diameter | see the description |
